Jeroen Verhoeven breekt hand

Jeroen verhoeven breekt hand

AMSTERDAM –  Het seizoen van de kersverse Ajax-doelman Jeroen Verhoeven begint in mineur. De derde keeper van de Amsterdammers, die recent overkwam van degradant FC Volendam, heeft een middenhandsbeentje gebroken in zijn linkerhand.

“Ik heb de afgelopen vijf jaar bij wijze van spreken één keer een blauwe plek gehad”, was de eerste reactie van de balende keeper op de website van zijn club. Verhoeven zal zo’n zes weken uit de roulatie zijn.

 

Bron: De Telegraaf

Jeroen Verhoeven

Welkom op de officiële website van Jeroen Verhoeven Leuk dat je een kijkje neemt op mijn website! Op deze website deel ik mijn verhaal. Je leest alles over mijn voetbalcarrière als profkeeper bij onder andere Ajax, FC Volendam, FC Utrecht en RKC Waalwijk. Daarnaast vind je mijn biografie, voetbalhistorie, nieuwsberichten, interviews en de maatschappelijke projecten waar ik mij tegenwoordig met veel passie voor inzet. Na mijn voetbalcarrière ben ik mij volledig gaan richten op sociaal ondernemerschap. Samen met een fantastisch team bouwen we iedere dag aan initiatieven zoals Mexa Zorg, Indoorspeeltuin Plezier en Campus Zonnestraal. Plekken waar ontwikkeling, verbinding en kansen voor iedereen centraal staan. Deze website heb ik zelf ontworpen en onderhoud ik ook zelf. Ik vind het leuk om mijn ervaringen, projecten en nieuws met je te delen en hoop dat je met plezier rondkijkt. Heb je vragen of wil je met mij in contact komen? Neem dan gerust contact op. Veel leesplezier!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.